Wydarzenia Wydarzenia

XXVI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu

W dniach 17-18.05.2022 roku w hali sportowej, w Karpaczu, odbył się XXVI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu. W turnieju wzięło udział 20 drużyn reprezentujących poszczególne nadleśnictwa. Organizatorem turnieju było Nadleśnictwo Świeradów. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, na podstawie miejsc zajętych w jego poprzedniej edycji w 2021 roku. W pierwszym dniu turnieju rozgrywano mecze w grupach. W drugim dniu turnieju drużyny, które zajęły w swoich grupach miejsce 1. lub 2. awansowały do rozgrywek w systemie pucharowym o miejsca 1-8. Nasza drużyna zajęła 2. miejsce w grupie i awansowała do fazy finałowej. Drużyny, które w swoich grupach zajęły miejsca od 3. do 5. walczyły w drugim dniu turnieju o miejsca od 9. do 20.

Zwycięzcą XXVI Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP we Wrocławiu została drużyna Nadleśnictwa Milicz, która w meczu finałowym pokonała drużynę Nadleśnictwa Bolesławiec.

Tarnowska

zajęła ostatecznie 4. miejsce, przegrywając swój ostatni mecz w zaciętym, trzy setowym pojedynku z drużyną Nadleśnictwa Oleśnica Śląska. Kapitan naszej drużyny został uhonorowany nagrodą indywidualną: „Najlepszy Zawodnik Turnieju” (MVP).

Gorące podziękowania dla pracowników naszego nadleśnictwa, którzy niezwykle aktywnie kibicowali naszej drużynie podczas całego turnieju.