Asset Publisher Asset Publisher

Back

XV EDYCJA AKCJI DRZEWKA ZA MAKULATURĘ I ELEKTROŚMIECI WE WROCŁAWIU ZAKOŃCZONA

XV EDYCJA AKCJI DRZEWKA ZA MAKULATURĘ I ELEKTROŚMIECI WE WROCŁAWIU ZAKOŃCZONA

Jesienna edycja akcji Drzewko za makulaturę i elektrośmieci we Wrocławiu zakończona. Wydano dwa tysiące sadzonek różnych gatunków drzew i krzewów.

Organizator akcji Nadleśnictwo Śnieżka, współpartnerzy Hala Targowa Tęcza, Paper-Met Recykling po raz kolejny zadowoleni z minionej akcji, podczas której mieli możliwość spotkania się z uczestnikami tak ważnej i potrzebnej akcji ekologicznej. Patronat medialny objęła Gazeta Wrocławska.

Sadzonki ze Śnieżki cieszyły się ogromnym powodzeniem, każda sadzonka przekazana przez leśników w odpowiedzialne ręce uczestników akcji, zostanie wysadzona i objęta troskliwą opieką przez ich właścicieli. Skąd ta pewność? Uczestnicy akcji to osoby odpowiedzialne, ceniące pracę i wysiłek leśników, dbające o czystość i estetykę środowiska, świadome, że za surowiec wtórny otrzymują surowiec pierwotny, który pozwoli im, podziwiać i cieszyć się z radości hodowania i upiększania miejsc, w których mieszkają, przebywają i mile spędzają wolny czas.

Najwierniejsi uczestnicy z ogromną i radością i satysfakcją opowiadali o rosnących sadzonkach otrzymanych podczas wcześniejszych akcji.

Już dziś leśnicy zapraszają na kolejne akcje XVI i XVII, które odbędą się w miesiącu maju i wrześniu 2017 roku,  na parkingu,  przy Hali Tęcza na Bajana.

Współorganizatorom bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę. 

http://halatecza.pl/akcja-drzewka-makulature/

https://pl-pl.facebook.com/pages/Drzewko-za-makulatur%C4%99/548441161867335

Z uczestnikami akcji spotkali się leśnicy: Marek Rybak, Andrzej Latusz i Marta Jaworska.